Nieuws

Nieuws en Geplande Optredens

                                                                   NIEUWS

Gezien de laatste onwikkelingen en de regelgeving van het RIVM aangaande het Coronavirus is besloten om alle activiteiten - OPTREDENS en REPETITIES - van ons koor voor dit jaar (2020) geen doorgang te laten vinden. Zodra er positieve mogelijkheden zijn om ons "normale leven" weer op te pakken laten wij dit weten op deze site.

Boeken voor een optreden in 2021 is uiteraard mogelijk, of de situatie voor een optreden terzijnertijd mogelijk is zullen we dan moeten bekijken.

  

Wij betreuren het zeer dat Ben de Roos om gezondheidsredenen zijn werkzaamheden als dirigent van ons koor heeft opgegeven, Ben heeft ons koor zonder twijfel en met een tomeloze inzet naar een hoog niveau gebracht, hiervoor zullen wij hem tot in de lengte van dagen dankbaar zijn.Ben heeft aangegeven dat hij als echte Mulderssinger zeker bij ons koor betrokken blijft en dit is ook de wens van onze koorleden.

De functie van dirigent wordt vanaf nu ingevuld door onze toetsenist AndrĂ© van Limburg. 


GEPLANDE OPTREDENS VOOR 2021.

18 sept. Treden wij op in Olst tijdens het Olsterfeest 
   

 

 

Het volgende artikel wordt in week 38 in de Huis aan Huis Olst en omstreken geplaatst.

0001 

 

 

  

 

 

 

Feest en Piratenkoor  "de Mulderssingers.